توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی تغییر داده  است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروز دیگر بیشتر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌ تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه ‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌ تر و امروزی‏‌ تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های جدیدتر، هوشمندانه ‏‌تر و همچنین لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد.
 از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

صدای نو مرجع تخصصی نقد و بررسی ،قیمت و فروش اینترنتی لوازم های صوتی و تصویری و حفاظتی خودرو در ایران است.
 سیستم های صوتی تصویری  با برندها مختلف مانند پایونیر، سونی ، کنوود ، جی وی سی ، جی بی ال ، اینفینیتی و .... با تنوعی بی‌نظیر در صدای نوعرضه می‏‏‏‌شوند.
علاوه بر سیستم های صوتی و تصویری،صدایی نو در بخش سیستم های حفاظتی اتومبیل نیز فعال است. صدای نو با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها ، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان صدای نو می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت صدای نو را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان اجناس خود را انتخاب و خریداری کنند. 
همواره یکی از اولویت‌های صدای نو، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای صدای نو بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا وبه آسانی انتخاب کنند. صدای نو  از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
 
صدای نو با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این برندها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های صدای نو محسوب می‌شود. صدای نو با درک اهمیت این موضوع ، برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تولید‏ کنندگان و شرکت های مطرح می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. تخفیفات و طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و صدای نو نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و آسانی در استفاده از وب‏ سایت صدای نو و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در صدای نو بوده است.
همه کارکنان فنی و تخصصی در آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا مشتریان ، به راحتی تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت صدای نو، خدماتی شایسته و تجربه ‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.